تجهیزات آشپزخانه های صنعتی

logo

چرا آپادانا تجهیز؟


چرا آپادانا تجهیز؟Reviewed by Apadana on Jul 8Rating:

تیم آپادانا تجهیز یک تیم حرفه ای و مجرب در زمینه  مشاوره و تولید تجهیزات آشپزخانه های صنعتی می باشد. دراین مقاله قصد داریم اطلاع رسانی کنیم که چه گروه ها و افرادی می توانند از خدمات و محصولات ما استفاده کنند؟

 

1- اشخاص حقیقی یا حقوقی  که قصد تاسیس یا راه اندازی هتل را دارند:

چنانچه شخص حقیقی یا حقوقی بخواهند در زمینه راه اندازی هتل یا متل یا مراکز اقامتی سرمایه گذاری کند، تیم کارشناسان حرفه ای آپادانا می توانند از همان مراحل اولیه و ساخت وساز به عنوان مشاور و ناظر در کنار کارفرما بوده و تا آخرین مرحله که تجهیز آشپزخانه هتل می باشد یاری رسان باشد.

آپادانا در این بخش خدمات زیر را ارائه می نماید:

الف- بازدید از محل پروژه و برداشت پلان

الف- طراحی پلان چیدمان و جانمایی تجهیزات آشپزخانه

ب- ارائه نقشه های تاسیسات مکانیکال و الکتریکال و نظارت بر اجرای تاسیسات

ج- تولید تجهیزات آشپزخانه هتل

د- نصب، راه اندازی و آموزش روش استفاده از تجهیزات به پرسنل آشپزخانه

 

2- اشخاص حقیقی یا حقوقی که قصد تاسیس یا راه اندازی آشپزخانه پرسنلی را دارند:

چنانچه شخص حقیقی یا حقوقی بخواهد آشپزخانه پرسنلی تاسیس یا تجهیز نماید، تیم کارشناسان حرفه ای آپادانا می توانند در این زمینه هم به عنوان مشاوردر کنار کارفرما باشد و از طریق طراحی و ساخت آشپزخانه پرسنلی  با توجه به تنوع پخت و تعدد پرس غذای روزانه نیاز کارفرمایان محترم را تامین نماید.

 

3- اشخاصی که قصد تاسیس یا راه اندازی رستوران را دارند:

تمام اشخاصی که قصد راه اندازی رستوران  را دارند، از قبیل (سنتی، فست فود، فود کورت و… ) هم می توانند از مزایا و خدمات آپادانا تجهیز بهره مند شوند و تمام مراحلی که دربالا ذکر گردید را به ما بسپارند تا  شروعی دلپذیر و بدون استرس را تجربه نمایند.

همچنین افرادی که نیاز به لوازم آشپزخانه فست فود یا …  دارند  هم می توانند از خدمات ما در این قسمت استفاده نمایند.

چنانچه اشخاصی قصد بررسی بازار و آشنایی با قیمت ها و قیمت روز را دارند آپادانا می تواند قیمت تجهیزات رستوران را در قالب پیش فاکتور اعلام نموده تا با بررسی و مقایسه با سایر رقبا در تصمیم گیری درست و به جا اقدام نمایند.

 

4- اشخاصی که قصد راه اندازی کترینگ یا بیرون بر ، کافه یا کافی شاپ را دارند:

آپادانا با ارائه پکیجی کامل شامل مشاوره، طراحی و تجهیز کافه و کترینگ در کنار شما عزیزان بوده و تجهیزات آشپزخانه یا کافی شاپ شما را بسته به نیاز، فضا و ظرفیت شما طراحی، تولید و نصب می نماید.

 

ه– اشخاصی که قصد راه اندازی تالار یا خرید تجهیز ات آشپزخانه تالار را دارند:

آپادانا با داشتن سالها تجربه در زمینه تولید تجهیزات  با کیفیت مطلوب و کسب رضایت مشتریان از تجهیزات آشپزخانه تالار، برندی شناخته شده  دراین صنف می باشد  و آماده ارائه خدمات مذکور به سالن داران محترم می باشد.

 

6-ارگانها و نهادها:

سایر اشخاص حقیقی وحقوقی از قبیل  هیات ها، مساجد، تکایای مذهبی، بیمارستان ها، قنادی ها و … که نیاز به دیگ های خورشت پزی و پلوپزی، تجهیزات سرو وگرم خانه ها و سردخانه های مجهز، سردخانه زیرصفر وبالای صفر، سردخانه های  بیمارستانی( سردخانه جسد) و سایر تجهیزاتی از این قبیل دارند هم می توانند از خدمات و تجهیزات آپادانا تجهیز استفاده نمایند.

تلفن تماس : 88952893 – 88978139
فکس: 88996174
میر علی : 09123173457
کریم پور : 09213373457
نشانی : تهران، میدان فاطمی، خیابان چهل ستون، خیابان دوم، پلاک 33، ساختمان پارس
ایمیل : info@apadanakitch.com

designed by Amirmohamad Balazade